+90 216 606 38 20

Sosyal Medyada Biz}

Paslanmaz Kafe Bar 8012

Paslanmaz Kafe Bar 8012

Kafe ve bar dekarasyon tasarımlarında nezih mekanların en çok tercih ettiği firma olarak sizlere yapmış olduğumuz bir işin bilgisayarlı ortamda bitmiş renderi alınmış şekilde paylaşıyoruz, bu işimizi bu şekilde paylaşmamızın sebebi ise sizlerinde işleriniz ilk önce bu şekilde herşeyi tam olarak bilgisayarlı ortamda 3d olarak sizlere sunulması ve onayların ardından üretime geçilmesi ile mekanınıza yerleşimi ve kurulumu yapılmaktadır. Burada görmüş olduğunuz üründe açık büfe reyonu ahşap olarak, modüller paslanmaz olarak ve soğutma sistemleri poliüretanlı olarak kullanılmaktadır.

Ürün ilk başta paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları olarak yerleşimi paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır. Pardak yıkama ünitesinden sürgü kapılı paslanmaz çalışma tezgahına kadar ürünün tamamı paslanmazdan üretilip montajı yapılmaktadır. Bu paslanmaz ekipmanların arasına tezgah tipi poliüretan gövde ile tek parça şekilde Türkiyede tek üretim yapan mimarefendi buzdolaplarıda ürün içerisine monte edilerek ürün paslanmaz kısmı bitmiş olmaktadır. Paslanmazdan üretilen bütün ürünlerimizde 304 ve 316 kalite paslanmaz kullanılmaktadır. Bu bizim en büyük farklarımızdan biridir, bizler bu konuda çok titiz davranmakta ve düşünmekteyiz.

Bu biten paslanmaz mutfak ekipmanaları etrafınada yani yan ve ön kısımlarına mobilya ile dekor ederek arkada sizlere eşsiz ve hijyenik bir çalışma alanı sunmakla beraber sağlıklı saklama alanlarıda sunmaktayız. Ön tarafta ise müşterilerinizi görel bir şov ile karşılamanız için dekore edilmiş ürünümüz aydınlatma sistemi ile birleştirilerek mükemmellik en son noktasına kadar yakalanmıştır. Bu ürünün arka kısmında duvara dayalı olan endüstriyel mutfak paslanmaz tezgahlar ilede hem çalışma için hemde pişirici gruplarınızı çalıştorabileceğiniz bir bölüm ve alan yaratılmıştır. Burada kahve çay makinası gibi birçok üründe koyabilirisniz.

30 Ağustos 2015
551 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN