+90 216 606 38 20

Sosyal Medyada Biz}

Müzikal Restoran 8002

Müzikal Restoran 8002

Tamamen kendi tasarımımız olan rusya’da yapmış olduğumuz bir projemizin örneğini görmektesiniz. Çok zor bir tasarım olan bu restorant örneği müşterimiz tarafından tescillenerek kendine özgü ürün tescil edilmiştir. Mekanda tamamen enerji ve coşkuyu yansıtmanın yanında farklılık yaratmak için tasarlamış olduğumuz bu müzikli restorant tasarımı bir yandanda farklı bir disko havası katarak muhteşem ötesi bir görsel şov ile ortaya çıkan bu üründe kullanılan motorsikler ve aydınlatma ile içeri giren herkesi büyüleyen bir mekan olmuştur.

Siyah, gri, sarı ve kırmız renklerin hakim olduğu bu mekanda mükkemel ötesi bir tasarımın yanında işçilik kalitesi ile sorunsuz ve kusrusuz bir rüya mekan oluşturulmuştur. Birçok insan sadece ve sadece mekanı görmek ve onun büyüsüne kapılmak için burayı tercih ettiğini söyleyen işletme sahibi bu tasarım için bize olan övgülerini hep dile getirmeside bize ayrıca mutluluk vermektedir. Mimari tasarım konusunda Türkiye’de tek profesyonel çalışan mimarefendi geçmişteki tecrübe ve bilgi birikiminden dolayı hem rakipsiz hemde taklit edilmeye çalışılan bir firma olmuştur.

Mekanda bulunan pişirici gruplarından, açık büfe yemek dağıtım servis ekipmanlarına kadar tamamını kendi tasarlayan ve üreten mimarefendi bu konudaki rakipsizliğinin en büyük gücü olduğunun bilincinde olması ve sürekli kendini yenileyen yapısı ilede bilinen firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan grur duymaktadır.

17 Ağustos 2015
727 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN