+90 216 606 38 20

Sosyal Medyada Biz}

Kiosk 8013

Kiosk 8013

Servis ünitesi uzmanı olan mimarefendi , açık büfe hünerlerini kiosk olarakta en başarılı şekilde sizlere sunmaktadır. Tamamen sizin hayalinizi yansıttığımız tasarımlarımızı sadece sizlere özel olarak yapmamız ve bu tasarımın sadece size özel olarak kalması bizim en büyük farklı olduğumuz yanımızıdr. Bu ürün tasarımı artık sizin oluyor ve başkası tarafından istense bile o ürünün aynısı üretimi yapılmamaktadır, bunu hem avrupada hemde ülkemizde gerçek anlamda uygulayan tek firma olduğumuzu belirtmek isteriz.

Burada yapmış olduğumuz kiosk yine diğer yemek servis ve dağıtım ekipmanalrımızda olduğu gibi tamamen bizim tarafımızdan tasarlanıp üretilmiştir.304 kalite paslanmaz sac üle üretilen bu ürün çalışma bölümünde soğutucu endüstriyel buzdolabı ve şişe soğutucu ürünlerin yanında pişirici ekipmanlarıda bulunmaktadır. Bu endüstriyel mutfak ekipmanları tamamen sizin ihtiyaç ve sitekleriniz ile orantılı olarak ayarlanmaktadır.

Burada bu paslanmaz sac etrafına dekor olarak kaplanan mdf ahşap ile görsellik kaıtaln bu üründe , ahşap üzerine firma ismi yazılarak hoş bir görüntü elde edilmiştir, bu ahşap kenarlarına konmuş olan paslanmaz profil kullanılarak siyah renge boyanmış profiller ile yükseklik verilen bu üründe aralara konulan camlar ile küçük ama mükemmel olan bu ürünümüz ortaya çıkmıştır.

06 Eylül 2015
622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN