+90 216 606 38 20

Sosyal Medyada Biz}

Kafe Bar 8001

Mimar efendi olarak yapmış olduğumuz cafe – bar işletmesi olan mekanımızdan çekilmiş kareleri görebileceğiniz resimler en yalın hali ile görmektesinzi. Görmüş olduğunuz bu projede anahtar hemen her ürün bizim tarafımızdan yapılmış olup tamamen 3d olarak bilgisayar ortamında modellenmiştir. Görmekte olduğunuz mekanın aydınlatma armatürlerinden, endüstriyel mutfak ve endüstriyel buzdolabı ekipmanlarına ve teşhir ünitelerine kadar tamamı müşterimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda tasarlanıp mimarefendi bünyesinde üretilmiştir.

Mekana uygulanan renkler ile mekana hem canlılık hemde ciddi bir olgunluk gösterecek şekilde ayarlanmıştır, müşterimizin çalıştırdığı mekana gelmesini istediği ziyaretçi örneği olarak ağır başlı insanları seçmesi, ve bir eğlence mekanı olmaktan ziyada sohepet ortamı yaratacak bir mekan işletmeyi istemesinden dolayı seçilen koyu renkler ve aydınlatmalar mekanın havasını tamda istenildiği düzeye getirmiştir. Ürünlerimizi anahtar teslim olarak kurduğumuz mekanımızda diğer bir işlevsel konuda mekan ihtiyaçlarının seçilmesi ve yerleşimidir. Bu ürünleri hem müşterimizin aylık fatura giderlerini düşürme, hem en kaliteli ve şık ürünü mekanına uygulama yaparak tezgah arkasında olan, yani ziyaretçilerin görmediği bölümlerinde bile in iyi ihtiyaçları karşılamak için çok yoğun bir çalışma temposu ile çalışılmış bir projedir.

Mekanımızda bulunan ahşap camlı teşhir dolabı, şarap dolabı,soğutmalı pasta dolabı, kahve dolabı, şişe soğutucu ve bira soğutucu buzdolabı,paslanmaz ekipmanlar ve kahve makinaları gibi birçok ürün ile donaltılan bu nezih mekanda yapmış olduğumuz mimari çalışmamız ile ortaya çıkan çalışmamız bu şekilde olmuştur.

17 Ağustos 2015
933 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN