+90 216 606 38 20

Sosyal Medyada Biz}

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak sektöründe öncü olan firmamız özel ölçü ve proje bazlı olarak bütün ihtiyaçlarınızı sorunsuzca en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Sektörde ilk ve tek olarak projenizi bilgisayar ortamında 3d olarak birtirip size gelecek olan ürünü ve yerleşimi en ince detayına kadar gerçek görüntü ile görerek ürünlerinizi teslim almaya hazır hale getirmekteyiz. Bizler paslanmaz sektöründe 18 yılı aşkın tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize sanayi tipi mutfak ekipmanları konusunda hem tezgah grupları, hem pişirici grupları hemde endüstriyel buzdolabı konusunda her ihtiyacınızı en tasarruflu ve kullanışlı olucak şekilde yapmış olduğunuz yatırımın karşılığını almak ve bu yatırımı en kısa sürede çıkarabilmeniz için yapmış olduğumuz ürünlerimizin tamamı hem Türkiye’de hemde birçok dünya ülkesinde kullanılmaktadır ve çok büyük beğeniler almaktadır.

Mekanlarınızı anahtar teslim olarak hem mimari hemde yemek pişirme, dağıtım ve sonrası ürünlerin ve mekanalrın tamamını en başarılı şekilde sizlere komple bitmiş şekilde mekanlarınızı teslim ediyoruz. Açık büfe reyonlarından, unlu mamül reyonlarına, endüstriyel paslanmaz mutfaklardan , paslanmaz bulaşıkhane ekipmanlarına kadar ve hatta bunların yanında soğutma ekipmanları ile birlikte tamamı kendi tasarımlarımız ve üretimlerimiz olan ekipmanlar ile mekanlarınızı donaltıyoruz.

Unutmamamız gerek en büyük 2 faktör önce yapacağınız yatırım ve sonra bu yatırım doğrultuunda ekonomk tüketim ve uzun ömürlülük, bunların tamamını karşılayacak olan firmamız hem satış öncesi hemde satış sonrası hizmetlerimiz ile sürekli ilişki halinde olacağımızdan en küçük sorunlarınızı bile sorunsuzca çözüme kavuşturmaya destek verecek ekibimiz herzaman yanınızda olacaktır

26 Ağustos 2015
736 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN